Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Nagrody Burmistrza Gminy Jedlicze dla najlepszych uczniów.

W piątek 26 czerwca br. w budynku Szkoły Podstawowej w Jedliczu miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Przyznane zostały nagrody Burmistrza Gminy Jedlicze dla najzdolniejszych uczniów. Nagroda jest wręczana corocznie uczniom, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce, a także odznaczają się wzorowym zachowaniem, mają wybitne osiągnięcia sportowe, muzyczne lub artystyczne w skali powiatu, województwa lub kraju.

Wśród nagrodzonych za osiągnięcia w roku szkolnym 2019/2020 znaleźli się uczniowie ze wszystkich szkół. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej placówki:

Adriana Waszeciak z klasy VIII , średnia ocen 5,19,

Mateusz Zaborowski z klasy VIII, średnia ocen 5,13.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach nauki!

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide