Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Materiały edukacyjne dla uczniów

Uczniu! Sprawdź swoje wiadomości

Sprawdź swoje wiadomości

Matematyka klasa VI    

matematyka_klasa_6_1

fizyka w gimnazjum_1

Testy dla klasy III G przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych

Drogi Uczniu!

Nie pozwól się zaskoczyć w KWIETNIU. Rozwiązuj zadania i egzaminy próbne z ubiegłych lat szkolnych, rozwiązanie przynieś do szkoły. Pochwal się nauczycielowi i otrzymaj pozytywną ocenę. Rozwiąż uczciwie wszystkie propozycje próbnych zadań egzaminacyjnych, a z pewnością osiągniesz sukces na miarę swoich możliwości. POWODZENIA

Spływ kajakowy

Ankieta 

Lisowo 

Ulice i place

10 zadań z matematyki

10 zadań z fizyki

23 zadania z chemii

25 zadań z matematyki i fizyki

11 zadań z biologii 

 

Testy egzaminacyjne dla klasy VI i IIIG

Drogi Uczniu!

Nie pozwół się zaskoczyć w KWIETNIU. Rozwiązuj sprawdziany i egzaminy próbne z ubiegłych lat szkolnych, rozwiązanie przynieś do szkoły. Pochwal się nauczycielowi i otzrymaj pozytywną ocenę. Rozwiąż uczciwie wszystkie propozycje próbnych sprawdzianów i egzaminów gimnazjalnych, a z pewnością osiągniesz sukces na miarę swoich możliwości. POWODZENIA

 testy dla klasy VI

 testy dla gimnazjalistów

 

Testy dla klasy VI przygotowujące do sprawdzianu

Drogi Uczniu!

Nie pozwól się zaskoczyć w KWIETNIU. Rozwiązuj sprawdziany i egzaminy próbne z ubiegłych lat szkolnych, rozwiązanie przynieś do szkoły. Pochwal się nauczycielowi i otrzymaj pozytywną ocenę. Rozwiąż uczciwie wszystkie propozycje próbnych sprawdzianów, a z pewnością osiągniesz sukces na miarę swoich możliwości. POWODZENIA

Buty

Dziatwa

W baśniowej Narnii

Odwiedziny

Internet

Bartnictwo

Pudełko na drobiazgi

Szlakiem polskich stolic

Dobry jak chleb

Wszystkim wstęp wolny

Z życia szkoły

Hobby

W naszej ojczyźnie

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide