Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Osiągnięcia i sukcesy przedszkolaków

Cieszymy się sukcesami naszych przedszkolaków, które w ostatnim czasie odbierały wyróżnienia i dyplomy za udział w konkursach plastycznych i recytatorskich. Daria Szafarz w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”, zorganizowanym przez Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP na etapie wojewódzkim otrzymała wyróżnienie, Natalia Wnęk w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Ptaki Cudaki" zorganizowanym przez Rzeszowski Dom Kultury filia "Wilkowyja" otrzymała wyróżnienie. W konkursie recytatorskim zorganizowanym przez Gminą Bibliotekę Kaspra Wojnara w Jedliczu wyróżnienia odebrali: Natalia Piotrowska, Gabriela Sikora, Zuzanna Tarnawska, Kacper Owsiak, Martyna Gajda, Daria Szafarz. W kolejnym konkursie mówienia wierszy ,,ŻACZEK PRZEDSZKOLACZEK” w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie dyplomy odebrali: Gabriela Sikora, Wiktor Dubiel, Justyna Sanocka, Zuzanna Tarnawska, Kacper Owsiak, Martyna Gajda, Daria Szafarz, Magdalena Okrzesa. Gratulujemy wszystkim dzieciom i życzymy kolejnych sukcesów!

    

© 2010-2022 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide