Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Uczymy się żyć bez nałogów

Dnia 24 listopada 2021 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu odbyło się wręczenie nagród laureatom Konkursu Plastycznego „Uczymy się żyć bez nałogów”, zorganizowanym przez Burmistrza Gminy Jedlicze. Konkurs miał za zadanie zachęcić uczestników do podejmowania działań z zakresu pozytywnej profilaktyki już od najmłodszych lat. Działaniom tym towarzyszyło hasło promowane przez Gminę Jedlicze „Wybieram zdrowie – żyję bez nałogów”. Ponadto konkurs miał na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz pobudzenie artystycznej aktywności wśród dzieci i młodzieży.                          W plastycznych zmaganiach wzięli udział wychowankowie naszego przedszkola. W kategorii – dzieci młodsze: III miejsce zajęła Antonina Kwarciany a wyróżnienia otrzymali: Radosław Radoń i Bartłomiej Rychlicki. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

    

© 2010-2022 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide