Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Kacper Zygmunt zagra w Mistrzostwach Polski U-13

Uczeń naszej szkoły Kacper Zygmunt wraz ze swoją drużyną Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno zagra pod koniec sierpnia w Mistrzostwach Polski U-13. Jego drużyna zremisowała 2:2 w Dębicy z Igloopolem i awansował do turnieju "Premiere Cup"! Po zwycięstwie 3:0 w pierwszym spotkaniu (bramka Kacpra otwierająca wynik spotkania) drużyna Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno udawała się na rewanż do Dębicy w roli faworyta. „Biało-niebiescy” doskonale z tą rola sobie poradzili i już po 16 minutach prowadzili 2:0. Igloopol wprawdzie zdołał zdobyć dwa gole i wyrównać stan meczu, ale to chłopcy z Beniaminka mogli się cieszyć po końcowym gwizdku sędziego ze zdobycia Mistrzostwo Podkarpacia i awansu do Mistrzostw Polski w kategorii wiekowej U-13.

Gratulujemy !!!

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide