Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

I miejsce w Świetlicowym Turnieju Piłki Nożnej

W sobotę dnia 27 maja 2017 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbył się III Świetlicowy Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze. Udział w zawodach brały świetlice: z Długiego, Jedlicza, Jaszczwi, Moderówki, Potoka, Piotrówki i Poręb.

Drużyny podzielone zostały na 2 grupy, w której rywalizowały systemem "każdy z każdym". Po zaciętych meczach, w finale zmierzyły się drużyny z Jaszczwi i Moderówki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0. Lepszą drużyną okazała się świetlica z Jaszczwi, pokonując młodych zawodników z Moderówki. W wyniku sportowej rywalizacji III miejsce wywalczyła drużyna z Jedlicza, wygrywając w rzutach karnych 3:2. Ponadto w turnieju „Królem Strzelców” został Kacper Zygmunt, a najlepszym bramkarzem Szymon Jastrzębski.

Wręczenia nagród dokonała: Pani Jolanta Urbanik Burmistrz Gminy Jedlicze, Pan Piotr Woźniak Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Pani Małgorzata Głowacka – Pietruś. Drużyny, które uplasowały się na podium otrzymały puchary, dyplomy i sprzęt sportowy, a pozostałe świetlice dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dla uczestników zawodów nie zabrakło słodkiego poczęstunku.

Fundatorem nagród była Gmina Jedlicze. Mecze sędziował Pan Zenon Wiśniowski. Organizatorem turnieju była Pani Agata Kazalska.

Świetlicę z Jaszczwi reprezentowali: Kacper Zygmunt, Bartosz Kruszelnicki, Kamil Kruszelnicki, Jakub Znój, Patryk Zyguła, Mirosław Gałuszka i Tomasz Maczuga.

Serdecznie gratulujemy!

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide