Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Kacper Zygmunt vicemistrzem powiatu w Powiatowej Olimpiadzie Tenisa Stołowego

W  hali sportowej  w Świerzowej Polskiej 25 marca br. odbyła się Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego, zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wspólnie z GOK Chorkówka  i Gimnazju w Świerzowej Polskiej.Tradycyjnie olimpiadę powiatową poprzedziły olimpiady gminne. Zdobywcy I i II m-ca zostali zgłoszeni do rozgrywek powiatowych. Rozgrywki przeprowadzono w 5 kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn a także osób z niepełnosprawnością.Zawody sędziowali:  Bogusław Pacek – sędzia Główny oraz Tomasz Serwa. GOK Chorkówka  zapewnił również obsługę sędziów przy stołach. Byli to: Anita Buczyńska, Martyna Liana, Maciej Dubis, Wojciech Dubis.

W kategorii do lat 13 znakomite II miejsce zajął uczeń klasy I gimnazjum naszej szkoły Kacper Zygmunt zdobywając tytuł vicemistzra powiatu krośnieńskiego i a także prawo do udziału w finale wojewódzkim Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego.

Gratulujemy !!!

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide