Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

XI Międzywojewódzki Memoriał im. BOGUSŁAWA DZIURY w strzelectwie sportowym Jedlicze

Po raz kolejny na strzelnicy sportowej na terenie hali sportowej GOSiR w Jedliczu spotkali się ludzie z różnych szkół, aby rywalizować w konkurencji karabinka sportowego. W zawodach uczestniczyło 125 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Marlena Pasieka, Katarzyna Pasieka, Beata Zaremba i Ariadna Wróbel. Indywidualne drugie miejsce zajęła Katarzyna Pasieka, a trzecie miejsce zajęła Beata Zaremba. W klasyfikacji zespołowej nasza drużyna dziewcząt zajęła drugie miejsce. Drużyny chłopców nie udało się zebrać, ale startujący indywidualnie Jakub Lidwin zajął pierwsze miejsce i wystrzelał najlepszy wynik wśród wszystkich startujących. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy im dalszych sukcesów mając nadzieję, że w następnych zawodach wystartuje drużyna chłopców w pełnym składzie.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide