Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ – 2020r.

W dniu 17 lutego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaszczwi odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Wzięło w nim udział 12 uczniów klas V - VIII. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja w następującym składzie: Janusz Penczar, Jarosław Twaróg, Grzegorz Żółkoś. Podczas eliminacji wyłoniono laureatów, którzy będą reprezentować naszą szkołę podczas etapu gminnego.

W grupie młodszej (kl. I – VI):

1. Paweł Wołowiec – kl. V

2. Krystian Majerski – kl. V

3. Magdalena Okrzesa – kl. V

Laureaci grupy starszej (kl. VII – VIII):

1. Michał Twaróg – kl. VII

2. Raffael Świdrak – kl. VIII

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów w kolejnym etapie!

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide