Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Konkurs plastyczny „Zapobiegamy pożarom”

Dnia 7  listopada  2019 r. w Gminnym Ośrodka Kultury w Jedliczu  odbyło się uroczyste rozdanie nagród zwycięzcom Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem ,,Zapobiegamy pożarom”  - na etapie gminnym. W plastycznych zmaganiach

wzięli udział wychowankowie  naszego przedszkola i szkoły podstawowej. W grupie „Przedszkola” I  miejsce zajęła praca Karola Cygana, II miejsce Maji Patryn. Wyróżnienia otrzymali: Lena Gierula i Oliwia Pałka. W grupie ,, Szkoły podstawowe klasy I-III”  – III miejsce zajęła Emilia Nawrocka. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide