Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

X Wiosennego Turnieju Wiedzy - wycieczka

W dn. 4 kwietnia 2019 uczestnicy X Wiosennego Turnieju Wiedzy otrzymali dodatkową nagrodę ufundowaną przez Burmistrza Gminy Jedlicze Panią Jolantę Urbanik. Nagrodą był wyjazd dla uczniów klasy VI naszej Szkoły na warsztaty edukacyjne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie. W wycieczce wzięli udział: Patrycja Jurczak, Mikołaj Krężałek, Patrycja Owsiak i Bartosz Przybyła wraz z opiekunem panią Janiną Lubaś. Urząd Gminy w Jedliczu zapewnił transport na trasie Jedlicze – Krosno.

Uczniowie zwiedzili główne pomieszczenia Uczelni. W ramach warsztatów odbyły się zajęcia w laboratoriach przedmiotowych. Uczniowie mieli okazję przeprowadzić doświadczenia z chemii, fizyki i mikrobiologii oraz towaroznawstwa. Program przygotowany przez pracowników PWSZ w Krośnie był niezwykle interesujący. Uczestnicy warsztatów wzbogacili swoją wiedzę i umiejętności. Uczniowie podeszli do zajęć z ogromnym zaangażowaniem – mogli przez chwilę poczuć się jak prawdziwi studenci.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide