Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

X Wiosenny Turniej Wiedzy

Dnia 22 marca 2019 r. w Zespole Szkół Publicznych w Jedliczu odbył się X Wiosenny Turniej Wiedzy, któremu patronuje Burmistrz Gminy Jedlicze Pani Jolanta Urbanik.

W Turnieju wzięli udział również przedstawiciele naszej Szkoły. Była to 4-osobowa reprezentacja, w skład której wchodzili uczniowie klasy VI:

Patrycja Jurczak, Mikołaj Krężałek, Patrycja Owsiak i Bartosz Przybyła. Podczas wykonywania zadań należało wykazać się nie tylko wiedzą książkową, ale inteligencją, sprytem, szybkością w rozwiązywaniu zadań oraz sprawnością manualną. Niestety, uczniom naszej Szkoły nie udało się stanąć na podium i uzyskać tytułu najlepszej drużyny. Ale liczyła się dobra zabawa, podczas której uczestnicy mogli się zmierzyć z szeregiem zadań z różnych dziedzin nauki szkolnej. Była to też dla uczniów niepowtarzalna okazja do poznania rówieśników z terenu naszej Gminy i nawiązania wzajemnych kontaktów.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide