Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

W niedzielne popołudnie dnia 13 stycznia 2019 roku, w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Zimowa aura nie zniechęciła uczestników, którzy licznie przybyli kolędować. Szkołę w Jaszczwi  reprezentowały Magdalena Okrzesa, Julia Nowak, Urszula Majkut, Oliwia Jucha, Nikola Szczęsny oraz Dominika Piterak i Justyna Twaróg. Wszystkie uczestniczki wspaniale zaprezentowały się  przed jury. Magdalena Okrzesa zajęła drugie miejsce w grupie IV-VI, a Nikola Szczęsny i Oliwia Jucha zostały wyróżnione. W grupie VII,VIII, IIIG trzecie miejsce zajęła Justyna Twaróg ,a Dominika Piterak została wyróżniona. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom wspaniałego występu.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide