Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

„Apetyt na książkę”

Gminna Biblioteka Publiczna im. Kacpra Wojnara w Jedliczu zorganizowała konkurs fotograficzny, którego celem była promocja czytania książek i czytelnictwa przy pomocy fotografii. W konkursie tym wzięli udział uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem polonistki Renaty Stec. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica Karolina Przybyła, która otrzymała II miejsce.

Pierwsza fotografia przedstawiła Anię z Zielonego Wzgórza. W rolę tę wcieliła się Marlena Pasieka. Druga – to reklama lektury „ W 80 dni dookoła świata” z panem Foggiem ( Bartoszem Młockiem). Natomiast trzecia pozycja książkowa to „ Krzyżacy”, do której zachęcał Kacper Zygmunt. Scena odbyła się w plenerze. W pobliskim lesie pozowały do zdjęć uczennice: Justyna Twaróg i Wiktoria Krychta , przedstawiając   Krzyżaków z powieści Henryka Sienkiewicza.

Na wyróżnienie zasługuje cały zespół. Ich zaangażowanie i determinacja przyczyniły się do   sukcesu. Cieszymy się z nagrody konkursowej i gratulujemy Karolinie!

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide