Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

„Mój miś w misiowym świecie” - laureaci konkursu plastycznego

Dnia 22 listopada w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu odbyło się wręczenie nagród laureatom Konkursu Plastycznego „Mój miś w misiowym świecie”. Organizatorem konkursu była Gminna Biblioteka w Jedliczu im. Kaspra Wojnara. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy oraz obejrzeli teatrzyk „Koziołek Matołek” w wykonaniu aktorów Teatru Bazyl. Wśród laureatów były nasze przedszkolaki: Dominika Kowalik, Marlena Juszczak, Wiktoria Markiewicz, Izabela Przybyła, Bartosz Chroniak, Patryk Ginalski, Dominik Pasterczyk, Igor Paczosa, Igor Sajdak, Daniel Wójtowicz. Gratulujemy dzieciom oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide