Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

I Gminny Konkurs Języka angielskiego „The Junior Master of English”

W dniu 7 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół Publicznych w Jedliczu odbyła się I edycja Gminnego Konkursu „The Junior Master of English” pod patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze Pani Jolanty Urbanik. W konkursie wzięli udział  uczniowie klas trzecich   szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Był to pierwszy tego rodzaju konkurs języka angielskiego na terenie naszej gminy przeznaczony dla najmłodszych uczniów. Uczniowie mieli do rozwiązania 9 zadań sprawdzających umiejetności rozumienia ze słuchu, czytania ze zrozumieniem, jak również słownictwo i gramatykę. Naszą szkołę reprezentowały Julia Król oraz Róża Kumorek pod opieką nauczyciela języka angielskiego pana Krzysztofa Juchy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide