Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

V Przegląd Twórczości Artystycznej Szkół i Przedszkoli Gminy Jedlicze „PEGAZ”

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Przeglądzie Twórczości Artystycznej Szkół i Przedszkoli Gminy Jedlicze „PEGAZ”. Odbył się on niedzielę 15 kwietnia, w Sali Rafinerii Orlen Południe. Mali artyści wystąpili z programem pt: ,,Wiosenny poranek”. Przedszkolaki zaprezentowały się fantastycznie – było radośnie i kolorowo. Całości występu dopełniły barwne stroje przygotowane przez rodziców. Zaangażowanie i profesjonalizm dzieci został doceniony przez Jury, które przyznało nam I miejsce w kategorii przedszkoli. Małym artystom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide