Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

IV Edycja Gminnego Konkursu „The Master of English”- „Mistrz Języka Angielskiego”

W dniu 13 marca 2018 r. w Zespole Szkół Publicznych w Jedliczu odbyła się IV edycja Gminnego Konkursu „The Master of English” - „Mistrz Języka Angielskiego” pod patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze Pani Jolanty Urbanik.

Uczestnicy zmagali się z różnorodnymi zadaniami sprawdzającymi wiedzę i umiejętności, ale

głównym celem konkursu była popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów oraz  doskonalenie kompetencji językowych i  znajomości kultury krajów anglojęzycznych.

W konkursie wzięli udział  uczniowie ze  szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali Adrianna Waszeciak oraz Mateusz Zaborowski pod opieką nauczyciela języka angielskiego pana Krzysztofa Juchy.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide