Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

IX Turniej Wiedzy klas szóstych

W dniu 23 marca 2018 roku odbył się już IX Turniej Wiedzy klas szóstych, który miał miejsce w gimnazjum w Jedliczu. W konkursie, z różnego typu zadaniami zmagali się przedstawiciele klas szóstych z całej gminy. Szkołę Podstawową w Jaszczwi reprezentowali: Adriana Waszeciak, Tomasz Maczuga, Mateusz Zaborowski oraz Bartłomiej Przybyła. Nasi uczniowie wyróżnili się wspaniałą wiedzą z języka polskiego, a także matematyki, przyrody i innych. Nasi uczniowie zdecydowanie pokonali inne drużyny i zdobyli pierwsze miejsce w gminie.

Mistrzowie IX Gminnego Turnieju Wiedzy Klas Szóstych to reprezentacja z Jaszczwi ! Gratulacje!

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide