Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

„Mój Miś super przyjaciel”- laureaci konkursu plastycznego

Dnia 24 listopada 2017 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu odbyło się wręczenie nagród laureatom Konkursu Plastycznego „Mój Miś super przyjaciel”. Organizatorem konkursu była Gminna Biblioteka w Jedliczu im. Kaspra Wojnara. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe oraz obejrzeli teatrzyk „Pinokio” w wykonaniu aktorów Teatru Bazyl. Wśród laureatów były nasze przedszkolaki: Emilia Buczyńska, Gabriela Majerska, Natalia Majka, Lena Pelczar, Martyna Krychta, Nikola Piotrowska, Agata Świderska , Gabriela Sikora, Szymon Kwolek, Michał Maślanka, Szymon Sysoł. Gratulujemy wszystkim przedszkolakom oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide