Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

,,Drzewko za butelkę” podsumowanie akcji

15 listopada w hali GOSiR w Jedliczu odbyło się podsumowanie akcji ekologicznej ,,Drzewko za butelkę”. Uczestniczyły w nim dzieci, które przyniosły do przedszkola największą ilość butelek. Dyplom oraz nagrodę za największą ilość zebranych butelek w naszym przedszkolu odebrała Emilka Buczyńska. Przedszkole otrzymało dyplom uznania oraz sadzonki drzew. Podczas spotkania dzieci brały udział w zabawach i konkursach oraz eksperymentach przygotowanych przez organizatora akcji ORLEN Południe. Za zaangażowanie w akcję dziękujemy rodzicom, dziadkom oraz tym , którzy nas wspierali, a tym samym przyczynili się do czystszego środowiska.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide