Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Konkurs plastyczny dla przedszkolaków „Strażacki trud”

Dnia 9 listopada 2017 r. w Gminnym Ośrodka Kultury w Jedliczu odbyło się uroczyste rozdanie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego ,,Strażacki trud" - na etapie gminnym. W plastycznych zmaganiach wzięli udział wychowankowie naszego przedszkola. W grupie „Przedszkola” I miejsce zajęły

prace naszych przedszkolaków: Gabrieli Majerskiej i Gabrieli Sikory, II miejsce zajęli: Hubert Filip i Wiktor Dubiel a III miejsce Natalia Piotrowska. Wyróżnienia otrzymali: Natalia Majka, Anna Zaborowska, Szymon Sysoł, Szymon Kwolek. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide