Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Sukces Karoliny Przybyły w Gminnym Konkursie Fotograficznym

Dnia 28 maja 2017 roku w Sali Widowiskowej Orlen Południe został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „ Barwy wiosny w Gminie Jedlicze” pod patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze.

Konkurs był przeznaczony dla dzieci uczęszczających na zajęcia świetlicowe. Brały w nim udział uczennice z naszej szkoły: Karolina Przybyła, Małgorzata Jurusik i Klaudia Król pod kierunkiem Pani Agaty Kazalskiej. Wśród wyróżnionych znalazła się gimnazjalistka Karolina Przybyła, która otrzymała I miejsce. Dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczyli: Pani Jolanta Urbanik Burmistrz Gminy Jedlicze oraz Pan Ryszard Zagórski Zastępca Burmistrza.

GRATULUJEMY!

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide