Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

III edycja Gminnego Konkursu „The Master of English” - „Mistrz Języka Angielskiego”

W dniu 17 marca 2017 r. w Zespole Szkół Publicznych w Jedliczu odbyła się III edycja Gminnego Konkursu „The Master of English” - „Mistrz Języka Angielskiego” pod patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze Pani Jolanty Urbanik.

Uczestnicy zmagali się z różnorodnymi zadaniami sprawdzającymi wiedzę i umiejętności, ale głównym celem konkursu była popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów oraz  doskonalenie kompetencji językowych i  znajomości kultury krajów anglojęzycznych.

W konkursie wzięło udział 23 uczniów z 8 szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali Bartosz Kruszelnicki oraz Jakub Znój pod opieką nauczyciela języka angielskiego pana Krzysztofa Juchy.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide