Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

„Świąteczne Anioły”- konkurs plastyczny

„Świąteczne Anioły”- konkurs plastyczny Poznaliśmy wyniki Konkursu Plastycznego „Świąteczne Anioły”, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury im. Bronisławy Betlej w Jedliczu. W kategorii przedszkola jury wszystkim uczestnikom przyznało wyróżnienia. Wśród wyróżnionych znalazły się nasze najstarsze przedszkolaki: Milena Chlebicka, Izabela Parylak, Jagoda Machowska, Milena Świrad, Milena Młocek, Antonina Kwarciany, Igor Wdowiarz, Szymon Okólski, Arkadiusz Goleń, Alan Zaremba, Oskar Górnik, Filip Kusiak, Bartosz Bochnia, Antoni Zajac, Maksymilian Pałka. Wszystkim dzieciom gratulujemy pomysłowości, życząc dalszych sukcesów artystycznych.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide