Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Laureaci konkursu plastycznego "MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI"

Dnia 26 listopada w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu odbyło się wręczenie nagród laureatom Konkursu Plastycznego Moja ulubiona postać z bajki”. Organizatorem konkursu była Gminna Biblioteka w Jedliczu im. Kaspra Wojnara. Nagrodą dla dzieci był występ krakowskiego teatru „Iluzja” przedstawiający w zabawnej „magicznej” formie przygody Sindbada Żeglarza. Dodatkową atrakcją dla chętnych była możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Sindbadem i jego zaczarowanym gołębiem. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Wśród laureatów były nasze przedszkolaki: Milena Chlebicka, Izabela Parylak, Jagoda Machowska, Milena Świrad, Zofia Piterak, Milena Młocek, Antonina Kwarciany, Igor Wdowiarz, Radosław Radoń, Szymon Wołowiec, Alan Gackowski . Gratulujemy dzieciom oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide