Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Konkurs Kolęd i Pastorałek

Chociaż wokół nas piękna zimowa aura, właśnie mija magiczny czas świąteczny. Pomimo trudnych warunków związanych z epidemią staraliśmy się spędzić go tradycyjnie. Tradycją w naszej gminie jest coroczny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym udział mogą brać uczniowie szkoły podstawowej. W tym roku odbył się w nietypowy sposób. Uczestnicy nadsyłali nagrania kolęd do komisji konkursowej i czekali cierpliwie na rozstrzygnięcie i wyłonienie zwycięzców. Uczennica klasy III Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaszczwi Nikola Piotrowska zajeła II miejsce w swojej kategorii wiekowej, śpiewając pastorałkę Od serca do ucha. Gratulujemy Nikoli ogromnego sukcesu i liczymy, że wkrótce nadejdą kolejne.

Utworu można wysłuchać klikając w link. Zapraszamy

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0loSAH3seNcfkNcZSqPKzObfQVPrMTlhdf__g_pLaR0sjipCxDKwgSsaE&v=ZKoCvI7fTh8&feature=youtu.be&ab_channel=GOKJedlicze

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide