Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Siatkówka dziewcząt UKS Olimpia Jaszczew - Champion Bratkówka

W dniu 09.04.2014 dziewczyny z UKS OLIMPIA Jaszczew rozegrały rewanżowe spotkanie z Championem Bratkówka. Stawką spotkania był udział w meczu o

trzecie miejsce Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Mimo kłopotów kadrowych (kontuzja zawodniczek Patrycji i Klaudii) po zaciętej, wyrównanej walce nasza drużyna przegrała to spotkanie 3-1. W ten sposób pozostała nam możliwość walki o miejsce 5. Turniej finałowy Amatorskiej Ligii Powiatowej w siatkówce dziewcząt zostanie rozegrany w Kopytowej w maju. O dokładniejszej dacie turnieju poinformujemy w najbliższym terminie.

Skład drużyny, która reprezentowała UKS „OLIMPIA” Jaszczew :

  1. Monika Zaremba
  2. Karolina Lasota
  3. Brygida Bożek
  4. Alicja Piterak
  5. Gabriela Frużyńska
  6. Paulina Wilusz

    

© 2010-2022 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide