Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

"Mały miś w świecie wielkiej literatury"

Siadaj szybko na dywanie – coś pięknego dziś się stanie.

W wielki świat literatury zaprowadzi Ciebie Miś.

W nowym roku szkolnym 2019/2020 nasze najstarsze przedszkolaki biorą udział w kolejnej edycji projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". W ramach projektu „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” dzieci będą brały udział w  następujących modułach:

Mały Miś – czytające przedszkolaki
Misiowy wolontariat
Play with little Teddy Bear
Dzień Pluszowego Misia
Mały Miś i prawa dziecka
Bezpieczni z Małym Misiem
Zmisiowany dzień matematyki
Mali przedsiębiorcy

Wszystkie moduły opierają się na postaci Małego Misia – pełniącego rolę przewodnika po świecie literatury oraz na propagowaniu czytelnictwa. Dzieci wybrały grupową maskotkę – Misia, który już rozpoczął czytelniczą podróż po domach przedszkolaków. Miś Antoś został wyposażony w dzienniczek, w którym rodzice wpisują tytuł utworu, który został przeczytany, a dzieci wykonają pamiątkowy rysunek i odrysują swoją rączkę. W tym roku czytamy polskie bajki, baśnie, wiersze. Mały Miś będzie również zapraszał   do przedszkola gości na wspólne czytanie.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide