Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Wakacyjny obóz naukowy gimnazjalistów z Jaszczwi w Warszawie

W dniach 26-31 lipiec 2012 r. grupa Gimnazjalistów z Zespołu Szkół w Jaszczwi wraz z uczniami z Zespołu Szkól w Osobnicy i Zespołu Szkół Publicznych w Tarnowcu w ramach projektu „Model pracy pozalekcyjnej z wykorzystaniem nowatorskich metod pracy oraz współczesnych technik informacyjnych” brała udział w obozie naukowych w Warszawie. Czas pobytu w Warszawie był bardzo urozmaicony i owocny. W Centrum Nauki Kopernik uczniowie

 mieli okazję zwiedzać ekspozycje stałe i tematyczne, uczestniczyć w lekcjach laboratoryjnych z fizyki, chemii i biologii prowadzonych przez pracowników naukowych CNK. W planetarium Centrum Nauki Kopernik uczestniczyli w projekcji filmu „Jesteśmy astronautami”. Poza zajęciami projektowymi uczniowie zwiedzali Muzeum Sportu, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Wojska Polskiego i Muzeum Techniki. Ponadto oglądali w Multimedialnym Parku Fontann fantastyczny nocny show muzyki, laserów i światła dedykowany EURO 2012 w technologii 3D. Zajęcia sportowe i rekreacyjne, dyskoteka i ognisko integrowało środowisko uczniów z trzech szkół i umilało czas wieczorny. Całodniowe zwiedzanie Warszawy zakończyło wspaniały czas pobytu na obozie.

 

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide