Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Dzień Drzewa u Średniaków

Święto Drzewa jest programem edukacji ekologicznej. W naszym przedszkolu to wydarzenie nie obeszło się bez echa. Zajęcia w ciągu całego dnia poświęcone były tematyce drzew, na których dzieci dowiedziały się dlaczego drzewa są tak ważne w przyrodzie, jak należy je chronić i co można zrobić, aby było ich jak najwięcej. Przedszkolaki poznały budowę drzewa, jego znaczenie dla człowieka i zwierząt. Nie zabrakło także pięknie wykonanych prac plastycznych oraz wspólnych zabaw. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy. Miejmy nadzieje, że edukacja ekologiczna od najmłodszych lat pozwoli wykształcić dobre nawyki w zakresie ochrony przyrody. 

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide