Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2020

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to

zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze najstarsze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły w piątek  18 września od odśpiewania hymnu Przedszkolaka.  Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Symbolem tego dnia stał się kolor niebieski oraz niebieski balonik. Dlatego też wszystkie przedszkolaki można było spotkać ubrane na niebiesko i z niebieskim balonikiem w rączce.Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły   o wspaniałej zabawie.

 

 

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide