Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Wakacyjne wycieczki do Rabkolandu i Energylandii

W piękny wakacyjny dzień 21 sierpnia 2018 r. grupa dzieci ze świetlicy działającej przy Szkole Podstawowej w Jaszczwi, uczestniczyła w wycieczce do Rabki Zdroju – Rabkolandu - magicznego miejsca relaksu i zabawy. Natomiast dwa dni później 23 sierpnia, grupa młodzieży bawiła się w Energylandii – w największym parku rozrywki. Uczestnicy wycieczek korzystali z atrakcji dostępnych w strefie dziecięcej, familijnej oraz ekstremalnej. Szaleństwa odbywały się na karuzelach, zjeżdżalniach, samochodzikach i kolejkach górskich. Najodważniejsi nie zapomną podróży pędzącym z zawrotną prędkością rollercoasterem albo zabaw na wieży swobodnego spadania. Niektórzy oglądali ciekawe pokazy i widowiska oraz filmy w 7D. W przerwie między szaleństwami nie zabrakło czasu na wspólny obiad i zrobienie pamiątkowego zdjęcia. Zmęczeni, ale uśmiechnięci i pełni wrażeń wrócili do domów.

Organizatorem i kierownikiem wycieczek była opiekunka świetlicy pani Agata Kazalska, zaś opiekę nad dziećmi i młodzieżą sprawowały: pani Beata Orzechowska, pani Agata Szopa, pani Anna Frączek i pani Magdalena Kiełtyka. Fundatorem wycieczek była Gmina Jedlicze.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide