Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Zdrowe przysmaki na drugie śniadanie z programem „Trzymaj Formę”

W roku szkolnym 2016/2017 po raz kolejny realizowany jest w naszej szkole ogólnopolski program Trzymaj formę. To inicjatywa propagująca zdrowy styl życia o unikalnym dwukierunkowym podejściu: promującym przyjemne, zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną. W dniu 12 kwietnia br. uczniowie podczas jednej z przerw lekcyjnych mieli możliwość degustacji pysznych i zdrowych kanapek.Oprócz kanapek na stole znalazły się zdrowe przekąski, owocowe koreczki, warzywa, soki i woda mineralna. Trzeba przyznać, że przygotowane zdrowe i kolorowe kanapki znikały w oka mgnieniu. Kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat to bardzo ważna sprawa. Szczególne podziękowania kierujemy dla rodziców uczniów klasy II, III, IV i V, którzy zaangażowali się w akcję i zaopatrzyli dzieci w produkty do wykonania zdrowych i kolorowych przysmaków.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide