Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Konkurs wiedzy o bankowości

W dniu 20 maja w siedzibie banku PKO.BP w Krośnie, odbyło się spotkanie, na którym ogłoszone zostały wyniki konkursu wiedzy o bankowości dla klas 4 – 6, oraz konkursu na Banknot Przyszłości dla klas 1 - 3. Uczniowie wraz z opiekunami stawili się po odbiór upragnionych nagród. Pierwsze miejsce w konkursie wiedzy i maksymalną liczbę punktów otrzymała Marlena Pasieka z klasy 6, a wyróżnienie otrzymała Katarzyna Pasieka z klasy 6. Julia Nowak z klasy 2 została wyróżniona w projektowaniu banknotu przyszłości. Naszym laureatkom gratulujemy wspaniałych osiągnięć i liczymy, że nadal będą pogłębiać wiedzę o bankowości.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide