Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

„POLA NADZIEI” PO RAZ VIII

W odpowiedzi na prośbę Towarzystwa Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Jaszczwi kwestowali przy kościele w Jaszczwi, aby wspomóc podopiecznych szpitala. 10 kwietnia 2016 roku po mszach świętych uczniowie pod kierunkiem dyrektora szkoły p. Tomasza Fortuny oraz nauczycieli: P. Marty Zaborowskiej, p. Doroty Nowotyńskiej oraz p. Gabrieli Biedroń wręczali przygotowane wcześniej z kolorowej bibuły symboliczne żonkile, będące od lat znakiem tej szczytnej akcji charytatywnej. Każdy, kto zasilił puszki wolontariuszy, otrzymywał w podziękowaniu symboliczny kwiat. W sumie udało się zebrać 691zł 61 gr. Wszystkim ofiarodawcom, którzy odpowiedzieli na nasz apel oraz wolontariuszom z naszego sztabu, składamy serdeczne podziękowania za okazaną pomoc i wsparcie. DZIĘKUJEMY!

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide