Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Celnie strzelamy i dobrą zabawę mamy….

W dniu 23 października 2015 r. opiekunowie SKO spotkali się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaszczwi, aby podsumować kolejny rok pracy i sukcesów w działalności szklonych kas oszczędności w naszym regionie. W naszej placówce gościliśmy pracowników banku PKO.BP Pana Edwarda Nowaka – dyrektora oddziału Banku PKO. BP w Krośnie, Panią Dyrektor Ds. Sprzedaży Edytę Szczęch-Jajuga z Regionalnego Oddziału Detalicznego w Lublinie, oraz Panią Dyrektor Obsługi Klienta w Krośnie Panią Alicję Mazur-Świtalską, a także naszą wspaniałą „opiekunkę” SKO w Krośnie Panią Paulinę Pilut.

Na spotkaniu nagrodzono opiekunów, którzy osiągnęli ogromne sukcesy w promowaniu oszczędzania w SKO wśród dzieci i młodzieży podczas ostatnich miesięcy.

Wspaniałym dopełnieniem spotkania był konkurs strzelecki dla opiekunów SKO. To już druga edycja tego konkursu w naszej strzelnicy.

Na spotkaniu, które upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, można było wymienić doświadczenia związane z działalnością SKO.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide