Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

GÓRA GROSZA- PODSUMOWANIE AKCJI W PRZEDSZKOLU

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.

Nasze przedszkole po raz kolejny biało udział w akcji GÓRA GROSZA, organizowanej przez Towarzystwo "Nasz Dom". Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. W czasie akcji w holu przedszkola umieszczono specjalne pojemniki, do których można było wrzucać pieniądze. Przedszkolaki  z wielkim zaangażowaniem, przy wsparciu rodziców i dziadków, wypełniały je groszami.

Wspólnie uzbieraliśmy 281 zł 24 gr.

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE AKCJI.

    

© 2010-2022 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide