Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaszczwi informuje, że dyżur wakacyjny dla dzieci rodziców pracujących pełnić będzie w miesiącu lipcu 2020 roku Samorządowe Przedszkole w Jaszczwi, zgodnie z obowiązującymi procedurami obostrzeń sanitarnych.

Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłoszenie chęci pobytu dziecka na dyżurze wakacyjnym drogą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w terminie od 19 do 24 czerwca 2020 roku.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide