Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Ogłoszenie – rekrutacja na rok przedszkolny 2020/2021

W dniu 24.03.2020 r. zostanie ogłoszona lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do Samorządowego Przedszkola w Jaszczwi.

Listy zostaną umieszczone na drzwiach wejściowych do budynku przedszkola. Przypominamy, że termin zakwalifikowanie nie oznacza przyjęcia dziecka do przedszkola.

Należy złożyć dokument „Oświadczenie potwierdzenia woli przyjęcia” w terminie od 25.03.2020 do 01.04.2020 r. do godziny 14:30. Powyższe oświadczenie należy dostarczyć do siedziby Samorządowego Przedszkola w Jaszczwi i wrzucić je do skrzynki pocztowej znajdującej się obok głównych drzwi wejściowych. Dopuszczalna jest też forma elektroniczna w postaci skanu wypełnionego dokumentu, wysłana na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„Oświadczenie potwierdzenia woli przyjęcia” jest do pobrania na stronie internetowej placówki: zsjaszczew.pl

Pobierz: Oświadczenie potwierdzenia woli przyjęcia do przedszkola

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide