Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

KIERMASZ CHARYTATYWNY

„Mały gest jednego serca,

może uszczęśliwić niejedno serce”.

Organizujemy kiermasz Wielkanocny z kącikiem słodkości i zwracamy się z prośbą do rodziców i uczniów o pomoc w przygotowaniu. Prosimy o przygotowanie przez każdą klasę ciast, ciasteczek, rogalików, babeczek czy pierniczków oraz ozdób świątecznych, które w dniu 24 marca 2020 r. będzie można zakupić od godzin porannych w naszej szkole, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na leczenie Kubusia.

Prosimy o potwierdzenie chęci udziału i podanie ilości przygotowanych słodkości wychowawcom poszczególnych klas do dnia 13 marca 2020 r.

Dziękujemy,

Mariola Jurczak, Marta Zaborowska.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide