Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Dziennik elektroniczny w szkole

Od 1 września 2014 roku we współpracy z firmą Vulcan mamy przyjemność zaproponować Państwu, Rodzicom uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaszczwi, nowe rozwiązanie w dziedzinie edukacji jakim jest Dziennik Elektroniczny UONET +.

Uczniowie Optivum UONET+ to nowoczesny system uczniowski

obejmujący przede wszystkim e-dziennik oraz witrynę dla rodziców i uczniów. Optivum UONET+ to nowoczesne narzędzie wspierające pracę szkoły, a jedną z jego najważniejszych możliwości jest udostępnienie potrzebnych informacji uczniom i rodzicom. System jest dla rodziców i uczniów całkowicie bezpłatny.

Podstawowym narzędziem pracy użytkownika systemu jest komputer, posiadający dostęp do Internetu, wyposażony w jedną z przeglądarek internetowych (zalecaną przeglądarką jest Google Chrome).

Aby korzystać z systemu użytkownik musi być zarejestrowany w bazie danych systemu, a jego adres e-mail musi być wprowadzony przez administratora lub wychowawcę klasy.

Zapraszamy wszystkich rodziców do korzystania z e-dziennika, dzięki któremu na bieżąco mogą Państwo śledzić postępy Waszych Dzieci. Dodatkowo mają Państwo dostęp do pełnej informacji na temat nieobecności i spóźnień.

Aby utworzyć hasło dostępu do systemu należy uruchomić witrynę dziennika elektronicznego. Dostęp do witryny może się odbyć poprzez szkolną stronę internetową i naciśnięcie ikony e-dziennika w prawej kolumnie strony lub przez adres: https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminajedlicze/

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide