Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Kwiaty na Dzień Matki

Są w kalendarzu wspaniałe daty,
które świętuje ludzkość od lat.

Jednak Dzień Matki to dzień jedyny,

to najwspanialsza ze wszystkich dat.

Drogie dzieci ze świetlicy szkolnej. W związku ze zbliżającym się Dniem Matki chcę Was zachęcić do samodzielnego wykonania kwiatów dla swoich Mam. Przesyłam Wam link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=KrELRbZwvmw

Spróbujcie samodzielnie wykonać kwiaty i

podarować je swoim Mamom. Możecie również uwiecznić swoją pracę na zdjęciu i przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie internetowej Szkoły.


Pozdrawiam: Janina Lubaś

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide