Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Informacje

Spotkanie z Rodzicami

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaszczwi serdecznie zaprasza wszystkich Rodziców uczniów szkoły na spotkania informacyjne z wychowawcami i nauczycielami szkoły.

Spotkanie odbędzie się  w dniu 13 września 2017 r. (środa) o godzinie 1700 w budynku szkoły.

Czytaj więcej: Spotkanie z Rodzicami

OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaszczwi informuje, że od 20 marca 2017 roku do 30 marca 2017 roku trwają zapisy do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Jaszczwi na podstawie pisemnego zgłoszenia dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIE

Bezpieczne wakacje

Wakacje to wymarzony czas zabaw i odpoczynku dla dzieci. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. W celu przybliżenia naszym uczniom tych zasad, w dniu 22 czerwca 2016 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu

Czytaj więcej: Bezpieczne wakacje

GÓRA GROSZA – START!!!

Ruszyła ogólnopolska akcja "GÓRA GROSZA", do której dołączyliśmy również my. Samorząd Uczniowski organizuje międzyklasowy konkurs. Dla klasy, która zbierze największą gorę grosza przewidziana jest atrakcyjna nagroda Do dzieła!

Celem akcji Góra Grosza jest

Czytaj więcej: GÓRA GROSZA – START!!!

,,BOMBKA CHOINKOWA” – konkurs

Drodzy Rodzice i przyjaciele Samorządowego Przedszkola w Jaszczwi!

Oddajcie swój głos na naszą pracę w konkursie ,,BOMBKA CHOINKOWA” zorganizowanym przez sklep LEROY MERLIN w Krośnie. Odwiedźcie

Czytaj więcej: ,,BOMBKA CHOINKOWA” – konkurs

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide