Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Komunikat

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Informujemy, iż ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, w tym potwierdzone dodatnie wyniki testów na obecność wirusa u niektórych uczniów i ich rodziców Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Jaszczwi będzie kontynuować nauczanie w trybie zdalnym do dnia 26 listopada 2021 r.

Decyzja o pracy w systemie zdalnym uzgodniona została z Burmistrzem Gminy Jedlicze oraz Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Krośnie.

W trosce o zdrowie nas wszystkich proszę o wyrozumiałość i śledzenie informacji pojawiających się na Państwa skrzynkach e-mail, w e-dzienniku oraz stronie internetowej placówki: www.zsjaszczew.pl lub http://j15.jedlicze.sam3.pl

    

© 2010-2022 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide