Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaszczwi wraz z gronem pedagogicznym serdecznie zapraszają Uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022, które odbędzie się 1 września 2021 r. (środa) według harmonogramu:

10:00 – msza św. w Kościele w Jaszczwi

11:00 – spotkanie z wychowawcami klas w salach lekcyjnych

Przypominamy, że w szkole obowiązuje obuwie zmienne, wieszane w workach lub torbach (najlepiej podpisanych). W związku z powyższym prosimy o przygotowanie obuwia zamiennego (pantofle, adidasy, trampki), które powinno mieć jasną, miękką podeszwę.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide