Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

,,Wigilii czas”

Weź do ręki biały opłatek,
choćbyś nawet nie miał go z kim dzielić -
i życz szczęścia całemu światu;
niech się wszystkie serca rozweselą!...

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię, radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę. 22 grudnia, zgodnie z tradycją w gronie pracowników przedszkola i Pana dyrektora przedszkolaki zasiadły do przedszkolnej wigilii. Jak co roku przedszkolaki zaprezentowały świąteczne przedstawienie ,,Jasełka”. Po podzieleniu się opłatkiem zasiedliśmy do obiadu, na który złożyły się wigilijne dania. Dla dzieci były to wyjątkowe chwile. Świąteczny nastrój udzielił się nam wszystkim. – ŻYCZYMY ŚWIĄTECZNEGO NASTROJU PRZEZ CAŁY KOLEJNY ROK!!

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide