Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

WIGILIJNY CZAS…

Zgodnie z podtrzymywaną od wielu lat tradycją w dniu 22 grudnia odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne. Świąteczne przygotowania zaczęliśmy znacznie wcześniej. Dzieci ozdobiły choinkę w swojej sali, przygotowały dekorację, samodzielnie wykonały piękne lampiony oraz dekorowały świąteczne pierniki.

W atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia personel przedszkola oraz grupa Średniaczków spotkała się przy pięknie nakrytym wigilijnym stole. Zanim wszyscy zaczęli raczyć się pysznościami Wigilijnego stołu, łamiąc się opłatkiem złożyli sobie wzajemnie piękne i szczere życzenia płynące prosto z serca. Na koniec dzieci zaśpiewały polskie kolędy radując się z narodzin Dzieciny. To był wspaniały dzień, który stał się okazją do przeżywania tradycji Bożonarodzeniowej.

Na zbliżające się świąteczne dni, życzymy wszystkim Rodzicom wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym a w Nowym Roku wiary w lepsze jutro, zdrowia i dumy ze swoich pociech.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide