Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Święty Mikołaj odwiedza przedszkolaki

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,

Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dźwiga swój worek niezmordowanie

i każde dziecko prezent dostanie.

A kiedy rozda już prezenty,

wraca do nieba uśmiechnięty”

4 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość.

Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko ŚWIĘTY MIKOŁAJ- niezwykle wesoły i uśmiechnięty. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Grupa Maluszków zaśpiewała Świętemu Mikołajowi piosenki i recytowała rymowankę. Ukochany i dobry Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami.  Na twarzach najmłodszych malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i prezenty.

Do zobaczenia za rok!

Czekamy i obiecujemy, że będziemy grzeczni...

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide