Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

MIKOŁAJ W GRUPIE NAJSTARSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

,,Już Mikołaj grzeje sanie, czego pragniesz, niech się stanie. Każde z marzeń skrytych w głębi, święty Dziadek może spełnić”.

Mikołajki obchodzone są jako dzień wspomnienia Świętego Mikołaja Biskupa Miry. Według współczesnych tradycji, w ten dzień dzieci obdarowywane są prezentami w postaci słodyczy lub zabawek, czego nie zabrakło i u nas. Z okazji „Mikołajek” dzieci przyszły

do przedszkola ubrane na czerwono, a na głowach miały mikołajkowe czapki. Dziękujemy Ci Święty Mikołaju za odwiedziny i wielki worek prezentów. Czekamy na Ciebie znowu za rok.Ten wyjątkowy, pełen radości i uśmiechu dzień niewątpliwie wprowadził wszystkich w okres oczekiwania na upragnione Święta Bożego Narodzenia.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide